Samsun Nakliyat
banner
banner

En büyük korkumuz korsan tabir edilen nakliyatçılardı. İnternet üzerinden bulunan firmaların birçoğunun korsan veya taşeron olduğunu gördük. Nakliyat işi yapmayan kişilerin internet sitesi açıp reklam vererek müşteri bulduklarını ve aradan pay alarak nakliyat firmalarına yönlendirdikleri acı şekilde deneyimledik.Evden eve nakliyat firmaları Yorum

bu durum müşteri olarak parasal bakımdan zarar edilmesine yol açıyor. Neden gerçek ve yasal nakliyat firmaları ile direkt iletişim kurup taşıtma olanağı varken birde aracılara para verelim değil mi?

gerçi herşey para demek değildir ama muhatap olduğunuz kişinin evden eve nakliyat yapan firmanın ta kendisi olması çok önemli. Bu firmanın yasal yükümlülüklerinin olması da ayrıca güven veren bir durum.

söz verildiği gibi ücretsiz ekspertiz, uygun fiyat garantisi, sözleşme, sigorta vs vs.. herşey söylendiği gibi ayrıca söz verildiği tarih ve saatte taşıma taşınma işi tamamdır.

herkese söylüyorum sorunsuz ve güvenceli evden eve nakliyat firması mı istiyorsunuz buyrun lider karadeniz nakliyat firmasının telefon numarası diyorum. içiniz rahat olsun anlaşın ve arkanızı yaslanıp verdikleri saatte işi bitirmelerini bekleyin diyorum.

teşekkür ediyorum, bol bereketli işler diliyorum.