Samsun Nakliyat
banner
banner

Özellikle korsan nakliyat yapanlardan korkuyordum. Evden eve nakliyat adı altında çokça iş yapan insan var. En büyük sorunlardan biri bence korsan nakliyat çünkü bir sorun olduğunda yasal olarak hakkınızı arayabileceğiniz bir durum söz konusu değil belki de resmi kayıtlı bir firmaya nakliyat yaptırmadığımız için yasalar karşında suçlu bile sayılabiliriz.Evden Eve Nakliyat Yorumu

Bir de nakliyat taşeronlarını unutmamak lazım. Adamlar nakliyat işi yapmıyorlar ama nakliyat işi yapıyormuş gibi müşteri buluyorlar ve başka nakliyatçılara iş veriyorlar kısacası aracılık ediyorlar. Arada fazladan bir aracı olması demek nakliyat fiyatının artması demektir. Sanki kişiler nakliyat firması bulamıyorlarmış gibi aracı tipler türemiş. 40 yıllık nakliyatçıymış gibi konuşan adamların aslında nakliyatçılık ile hiç ilgileri yok.

Herzaman yasalardan ve hukuktan yanayım. Her iş işi bilen kişiler tarafından yapılmalı ki bir sorun olsa bile deneyimle kısa zamanda o sorun çözülebilsin.

Bir nakliyat firmasının müşterisine bu kadar önem vermesi açıkçası beni çok şaşırttı. Bende bu ilgiye nezaket icabı bu yazıyı yazmak istedim. Firma nakliyat sitesinde yayınlanırsa insanlara referans olması açısından olumlu olur diye düşünüyorum.

Hiç evden eve nakliyat aşamaları konusuna değinmeyeceğim bile çünkü bu kadar ince ayrıntılı çalışan başka bir firma olduğuna inanmıyorum. Sizi tanımak güzeldi, yakınlarıma önereceğim evden eve nakliyat firması lider karadeniz nakliyattır.