Samsun Nakliyat
banner
banner

Evden Eve Nakliyat Prosedürleri
Evden eve nakliyat firmaları taşınma konusunda büyük kolaylık sağlıyor. Evden eve nakliyat'ta taşınma prosedürleri genellikle şu şekilde işlemektedir.

Alanında uzmanlaşmış evden eve nakliyat eksperleri taşınılacak adresinize gelerek gerekli bilgileri elde eder ve size en doğru çalışma planını belirleyerek fiyatlandırma yapar. Fiyatlandırma da anlaşılması halinde el sıkışılır.

Belirlenen gün ve saatte firmamız elemanları adrese gelerek eşyalarınızı uygun şekilde söker ve kutu-ambalaj malzemeleriyle sarıp paketleyerek kamyona yüklerler. Evden eve nakliyat süreci başlamış olur. Eşyalar taşınılan adreste montajı gerçekleştirilerek oturulmaya uygun duruma getirilir ve teslim edilir.

Bu bahsettiğimiz aşamalar haricinde nakliyat sözleşmesi, sigorta işlemleri gibi prosedürler gerçekleştirilmektedir. Ayrıca, eşyaların taşınma süreci yakından takip edilerek hem işin ciddiyeti hem de işin zamanında bitmesi sağlanmaktadır.

Nakliyat Fiyatlandırmasında, ufak tefek değişikler kırılacak eşyaların paketlenmesiyle, piyano gibi özel eşyaların taşınması ve asansörlü taşıma istenip istenmemesiyle'de bağlantılır.

Lider Karadeniz Nakliyat Olarak Profesyonel Hizmet İçin Çabalıyoruz. En büyük referansımız müşterilerimizin memnuniyetidir.

Fiyat almak için arayınız.