Samsun Nakliyat
banner
banner

Fiyatlandırma Nasıl Yapılmaktadır?
Samsun Nakliyat Fiyatları
Evden eve nakliyat fiyatlarını etkileyen bazı unsurlardan bahsetmek istiyoruz.

Öncelikle Evden eve nakliyat şehir içi nakliyat ve şehir dışı nakliyat olarak değişmektedir. Genellikle Şehiriçi nakliyat evden eve nakliyat olarak tanımlanırken, şehirdışı nakliyat şehirlerarası nakliyat veya ilden ile nakliyat olarak tanımlanmaktadır.

Evden eve nakliyat konusunda yükümlülüklerini iyi bilen firmamız, öncelikle eşya ve mekan ekspertizi konusunda ücret talep etmemektedir. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile müşteri içi rahat şekilde diğer firmalarıda araştırma şansı bulabiliyorlar.

Fiyatlandırmamız ekspertiz sonrası kesinleşmektedir.Şehiriçi evden eve nakliyat fiyatlandırmasında eksperimiz taşınacak ev veya mekanın (işyeri-ofis-dükkan vb.) bulunduğu binaya göre, katına göre, asansörü olup olmadığına göre bakmaktadır. Sonra evdeki eşyaların miktarına ve yapısına bakar ve daha sonra aynı bilgileri taşıcak yere göre hesaplayarak en uygun fiyat teklifini sunar.

Sunulan Fiyat teklifinin uygun bulunması durumunda, nakliyat sigortası firmamız tarafından işlemleri başlatılır ve anlaşılan fiyata fazladan eklenmez. Ekspertiz ve Sigorta için firmamız ayriyetten fiyat talebinde bulunmamaktadır.

İlden ile nakliyat fiyatlandırmasında da yolun km bazında uzunluğu hesaplanarak evden eve nakliyat fiyatına eklenmesiyle bulunur. Ayrıca asansörlü taşıma talebinde bulunmakta fiyat artışına sebep olmaktadır.

Piyano gibi taşıması çok sıkıntılı ve riski yüksek taşımaya konu olacak eşyalarda fiyat artışına sebep olmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için bizi yerimizde ziyaret ediniz yada telefon aracılığla bilgi alınız ve ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanın.Samsun Nakliyat Fiyatları, Lider Karadeniz Nakliyat markası altında hizmet vermektedir.