Samsun Nakliyat
banner
banner

Nakliyat Sektöründe, Ticari Olarak Hizmet Verecek Firmaların K3 Yetki Belgesi Olmalıdır.
K3 Yetki Belgesi Lider Karadeniz Nakliyat
K3 Yetki Belgesi Nedir?

Ev ve büro eşyası taşımacılığı yapacaklara verilen, Yetkilendirme Belgesidir.

K3 Yetki Belgesi Neden Önemlidir?

K3 Yetki Belgesi Sadece Firmalar İçin Değil, Aynı Zamanda Nakliyat Yaptıracak Kişiler İçinde Önemlidir. Firma Yasal Yönetmeliklere Uygun Şekilde Çalışıyor Olmalıdır ki, Müşterilere Nakliyat Sigortası ve Nakliyat Sözleşmesi Yapılabilsin. Çünkü, Sözleşme ve Sigorta Çoğunlukla Müşterilerin Haklarını Koruyan Prosedürlerdir. K3 Belgesi Olmayan Bir Firmanın, Bir Maduriyet Karşısında Müşterilerinin Çıkarlarını Koruyabilmesi Mümkün Değildir.

K1 ve K2 Belgeleri Evden Eve Ve İlden İle Nakliyat Yapılabilir Mi?

K1 Belgesi Sadece İl İçi Evden Eve Taşımacılıkta Kullanılabilir, İlden İle Nakliyat Yapamazlar, Ayrıca Tonaj Olarakta Kısıtlama Mevcuttur. Ticari Amaçla Eşya Taşımacılığı Yapan Şirketler İçin 75 Ton Taşıma Kapasitesi Verilmiştir. Şahıslar İçin İse 25 Ton Kapasite ile Sınırlandırılmıştır. Kısaca Ticari Olarak İl İçinde Kamyonetlerle Yapılan Nakliyatlarda Geçerlidir.

K2 Belgesi İse, Sadece Kendi Esas İşiyle İlişkili Eşya Taşımacılığında Kullanılır. Yani Kişi Yada Firmalar Bu Belge İle Sadece Kendi İşine Konu Olan Eşyaları Taşıyabilirler. Kısaca , Bu Belge İle Ticari Olarak Evden Eve Veya İlden İle Nakliyat Yapamazlar. Bu Belge Kişi Yada Firmalara Ticari Anlamda Taşıma Yetkisi Vermez.

Firmamız K3 Yetki Belgesi Altında Hizmet Vermektedir. Nakliyat Sözleşmesi ve Sigortası Yapmaktadır. Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Vererek, Müşterilere Bilgi Vermekteyiz. Uygun Fiyat Garantisi Sunuyoruz. Nkliyat Sigortası İşlemleri ve Masrafları Firmamıza Aittir. Müşterilerimizi Hiçbir Prosedür İçin Yormuyoruz. Söz Verdiğimiz Gün, Söz Verdiğimiz Sürede İş Teslimi Yapıyoruz.

Bilgi Almak İçin Arayınız.