Samsun Nakliyat
banner
banner

Evden eve nakliyat sektörünün en büyük derdi korsan nakliyatçılardır. Yasal olarak kendilerini, zarar anlamında müşterileri, güven anlamında ise nakliyat sektörünü tehlikeye atmaktadırlar.
Korsan Nakliyat Zararları
İşlerini doğru ve yasal yapan evden eve nakliyat firmaları, korsan nakliyatçılar yüzünden maddi anlamda çok etkilemese de müşteri güveni açısından yüksek seviyede etkilemektedir. Nakliyat sektörü herşeyden önce güvenilirlik üzerine kurulmuş bir sistemdir. İnsanlar, eşyalarını emanet etmektedir. Maddi değerdekiler veya manevi değerdeki eşyalar insanlar için çok önemlidir. İşini düzgün yapmayan nakliyat firmaları sadece eşyalara değil insanların değerlerine de zarar vermiş olur.

Her zaman şunu savunuyoruz, insanların değer verdikleri eşyaları bizim sıradan eşya gibi görme lüksümüz yoktur. İnsanların değerleri ve değerli eşyaları üzerine titizlikle hassasiyet gösteriyoruz.

Eşyaların, zamanında, hasarsız ve eksiksiz taşınması sağlamak önceliğimizdir. Önemli olan taşıma işlemlerini anlaşıldığı gün ve saatte yapıp bitirmektir. Firmamız, Yasal mevzuatlara uygun çalıştığı için nakliyat sigortası ve nakliyat sözleşmesi ile eşyaların başına gelebilecek zararlar için garantici davranmaktadır.

Korsan nakliyatçılarda ise, yasal nakliyat sigortası ve sözleşmesi yapılamaz. Sigorta veya sözleşme yaptığını iddiaa eden korsan nakliyatçı varsa, yetki belgesini veya vergi levhasını görtermesini isteyiniz.

Hem işleriniz aksamaması, hem zarara uğramamak hemde stres yaşamamak için, nakliyat sektörünün deneyimli ve profesyonel markalarını tercih ediniz.

Firmamız, evden eve nakliyat sektöründe çekirdekden yetişmiş, sektörün tüm yükünü çekerek yılların deneyimini edinmiş Can Karadaş tarafından yönetilmektedir. Aynı zamanda Lider Karadeniz Nakliyat'ın  Sahibidir.

Nakliyat işlerinde, kafanız rahat ve sıkıntısız bir hizmet almak istiyorsanız, çekinmeden bizi arayınız. Ücretsiz ekspertiz servisimiz vardır.