Samsun Nakliyat
banner
banner

Karadeniz'in Lider Markası Lider Karadeniz Nakliyat olarak, müşterilerimize garantili taşımacılık fırsatları sunmaya devam ediyoruz. Yaptığımız işin bilinciyle profesyonel evden eve nakliyat ve ilden ile nakliyat yapıyoruz, kazandığımız ücreti sonuna kadar haketmenin yanında müşterilerimizin bizden memnun kalarak, teşekkürlerini sunması bizi mutlu etmektedir.

Yılların verdiği deneyim ile yaptığımız evden eve nakliyat, uzun süren çileli bir iş değil, söz verilen sürede sigortalı ve sözleşmeli yapılan insanın içini rahatlatan bir iş haline getirdik.

Evden eve nakliyatta şehir içi taşımacılık için uygun araçlar, ilden ile nakliyat için uygun araçlar kullanıyoruz. Sözleşmeye uygun bir fiyat eklenerek asansörlü eşya taşıması yaparak, bina içinde oluşabilecek hasarlarında önüne geçmiş oluyoruz.

Asansörlü taşımacılık özellikle bina için asansörü olmayan ve merdiven boşlukları çok dar olan alanlarda kullanmayı tercih ediyoruz ve öneriyoruz.

Ayrıca, eşya depolama ve bekletme hizmetide veriyoruz. Eşyaların taşınma zamanı daha ileri tarihte olanlar için eşyalarını paketlenmiş bir şekilde depolarımızda bekletiyoruz. Lütfen eşya türüne ve çokluğuna göre depolama fiyatları için bizden bilgi alınız.

Samsunda evden eve nakliyat ve ilden ile nakliyat hizmetlerini Lider Karadeniz Nakliyat Markasıyla vermekteyiz.