Samsun Nakliyat
banner
banner

Özellikle korsan nakliyat yapanlardan korkuyordum. Evden eve nakliyat adı altında çokça iş yapan insan var. En büyük sorunlardan biri bence korsan nakliyat çünkü bir sorun olduğunda yasal olarak hakkınızı arayabileceğiniz bir durum söz konusu değil belki de resmi kayıtlı bir firmaya nakliyat yaptırmadığımız için yasalar karşında suçlu bile sayılabiliriz.Evden Eve Nakliyat Yorumu

Bir de nakliyat taşeronlarını unutmamak lazım. Adamlar nakliyat işi yapmıyorlar ama nakliyat işi yapıyormuş gibi müşteri buluyorlar ve başka nakliyatçılara iş veriyorlar kısacası aracılık ediyorlar. Arada fazladan bir aracı olması demek nakliyat fiyatının artması demektir. Sanki kişiler nakliyat firması bulamıyorlarmış gibi aracı tipler türemiş. 40 yıllık nakliyatçıymış gibi konuşan adamların aslında nakliyatçılık ile hiç ilgileri yok.

nede çok evden eve nakliyat firması varmış. apartmanların kapılarına yapıştırılmış sürü ile nakliyatçı yapıştırmaları var neyse internetten bakarsak hangi firmanın kaliteli olduğunu anlarız ama baktık ki internette kapıdaki yapıştırmalardan farksız orada da sürüyle nakliyat firması var.Evden Eve Nakliyat

bırakın evden eve nakliyat işini yaptırma sıkıntısını nakliyat firması bulmak bile başlı başına büyük bir sıkıntıymış. Hem fiyat, hemde güvenilir nakliyatçı açısından firma bulmak çok zor oldu. Neyse ki sitelerin hepsini birbirinden ayırmak için karşılaştırmak yeterli oldu. samsun nakliyat fiyatları.com diğer sitelerden daha farklı olduğunu hemen hissettirdi. firmanın verdiği garantiler, işleyen yasal sistemi, maliye kaydının olması ve taşınma aşamaları hakkında ayrıntılı bilgiler seçim yapmamızı kolyalaştırdı.

herşeyden önce müşteri ilişkileri ve müşteri memnuniyeti üzerine çok hassas olan firmanız yakın gelecekte çok daha fazla büyüyecektir. çok fazla şey yazmak istemiyorum çünkü sitenizde yazdığı gibi işleyen taşınma süreci bizi büyük bir sıkıntıdan kurtardı.