Samsun Nakliyat
banner
banner

taşınmak demek dert demek, tasa demek, yorgunluk demek, hasar demek, sitres demek. Ne yapsak tanıdık birinden büyük bir araç alsak, taşımaya yardımcı olacak akrabalar felan buluruz 1-2 saatte taşınırız diye düşünmedik değil. Zaten bu hatayı daha önce yaptığımız için bu sefer aklımıza bile getirmedik.

tabiki öncelikle tanıdıklardan referans olabilecekleri evden eve nakliyat firması sorduk soruşturduk ama herkes illallah etmiş, kimsenin hiçbir firmayı önermesi söz konusu bile değilmiş bunu gördük.

herkes, felanca firmaya taşıt ama şöyle yap böyle yap taşıma esnasında sende başlarında ol aman herşeyi baştan konuş gibi bir sürü güven vermeyen yorumlar aldık.

tabiki herkes gibi bizde internet üzerinden bir nakliyat firması bulmaya karar verdik. Bir sürü nakliyatçı reklamı ve web sitesi bulduk inceledik ve karşılaştırdık. Birçok nakliyat sitesi var birçoğu aynı telefon numarası veya aynı içerik, belliki müşteri yakalamak adına açılmış birçok web site mevcut. hiçbiri de kurumsal kimliğimizi yansıtalım dememiş sadece müşteri odaklı bilindik içerikler paylaşılmış.onlarca site arasında görünümüyle olsun, aradığını bulmaktaki kolaylığıyla olsun farklı bir site olduğunu anladım. Siteyi gezdikçe firmanın sadece müşteri odaklı olmadığını kurumsal kimliğiyle ilgili iddialı bir firma olduğunu anladım. zaten önemli olan markasına ve profesyonelliğine güvenen ve bunlarla ön plana çıkan bir firma olmak değil midir?

Neyse lafı çok uzatmadan söylemek istiyorum, sorunsuz evden eve nakliyat için düşünmeden referans verebileceğim tek firma sizsiniz. İşini bilenlere saygı duymak gerekir. Hayırlı işler bol kazançlar.