0362 231 32 29
mail@samsunnakliyatfiyatlari.com

Lider Karadeniz Nakliyat 16. Yılında

Lider Karadeniz Nakliyat 16. Yılında

Samsun'da 16. Yılını doldurmanın onuru ve gururunu yaşamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz taşınmanın ne kadar zor ve külfetli oluğunu biliyorsunuz ve sizleri bu zor işlerinizde yalnız bırakmamaya ka

Lider Karadeniz Nakliyat 16. Yılında

Lider Karadeniz Nakliyat 16. Yılında

Samsun'da 16. Yılını doldurmanın onuru ve gururunu yaşamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz taşınmanın ne kadar zor ve külfetli oluğunu biliyorsunuz ve sizleri bu zor işlerinizde yalnız bırakmamaya kararlı ve iddialıyız. Sizlere taşınma konusunda bilgi vermek en önemli görevlerimizden birisidir. Öncelikle bize ulaştığınızda ücretsiz eksper geliyor ve eşyalarınızı inceliyor. İnceleme sebebi, ne kadar malzeme gerekli, nasıl bir çalışma
gerekir, kat sayısı nedir; Duruma göre asansör sistemini devreye koyuyoruz.

Çalışmalarımızı biraz daha açmak istiyorum; mutfak eşyalarınızı kolileme işlemleri sıfır koli ve tek kullanımlık malzemeler kullanılır. Beyaz kâğıt balonlu naylonlarla tabaklar ayrı bardaklar ayrı ve tek tek sarılarak kolilerle yerleştirmektedir. Tencere ve plastik kaplarda ayrı kolilere koyuyoruz ve misafir odası biblo ve yemek takımlarını ayrı ayrı sarıyoruz ve üzerlerini etiketliyoruz.

Yatak odası giysilerinizi kırışmaması için askılı koli kullanıyoruz normal giysilerinizde tek kullanımlık büyük boy poşetlere koyuyoruz ve etiketliyoruz. Bu paketleme işlemlerini bir gün önceden 2 elemanımız gelip hazırlıyor ve ertesi gün taşıma gerçekleşiyor.


Personellerimiz tamamen kadrolu ve tek işleridir. Dizayn ve mobilya montajını itina ile yapıyorlar. Öncelikle önem verdiğimiz konu, hijyenik çalışma yani çift kişilik yataklar tek kişilik yataklar ve koltuklarınıza tek kullanımlık streçlerle ambalaj haline getiriyoruz.

Eksperimiz gelmesi ayrıca sigorta işlemleri içinde çok önemli, müşterimizin isteğine göre sigorta yaptırıyoruz kapsamlı sigorta çok değerli eşyalarda yapılmaktadır. Tek tek yazılarak eşyalar sigorta şirketine bildirilmektedir. Lider Karadeniz nakliyat Samsun’daki ilk evden eve nakliyat firmasıdır. Samsun’da araçlarımız tamamen kapalı kasa olup eşya taşımaya dizaynlıdır. Müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir. Lider Karadeniz nakliyat şehir içi ve şehirler arası hizmet vermektedir. Şehirlerarası nakliyat yaparken kilometreye göre fiyat verilmektedir.


Eşyanın durumuna göre araçlarımız çıkış yapar. Türkiye'nin dört bir yanına lider nakliyat 7/24 hizmet vermenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz.