0362 231 32 29
mail@samsunnakliyatfiyatlari.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Samsun Nakliyat Fiyatları Hakkında

Samsun nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız, yaptığımız işin niteliği ve müşteri memnuniyeti üzerine büyük bir hassasiyet ile eğilerek 15 yılı aşkın süredir sektörün lideri konumuna gelmiştir. Lider Karadeniz nakliyat markası altında hizmet vermekteyiz.

Üzerinde titizlikle durduğumuz konu, fiyatlandırmanın esaslarıdır. Uygun fiyat garantisi oluşturmak için her türlü şartları göz önünde bulunduruyoruz.

Eşya sayısı, büyüklükleri, eşyaların paketlenmesi, mutfak eşyalarının paketlenmesi-kolilenmesi, modüler sistemlerin sökülmesi ve takılması, hangi kattan hangi kata taşınılacağı, şehirler arası nakliyatta kaç km. Yol gidileceği ve sigorta yapılması gibi durumlar göz önüne alınarak en uygun fiyatı çıkartmak için çalışıyoruz.

Uygun fiyat garantisi ve sorunsuz taşıma işlemi ile müşterilerimizin takdirini kazanmamız bizlerin işlerinin devamlılığının teminatı olduğunun bilincindeyiz. Bizim için en büyük referans nakliyat işlerini sorunsuz yaptığımız ve fiyatta garanti verdiğimiz müşterilerimizdir.

Samsun nakliyat fiyatları sitemizden fiyat almak için iletişim seçeneklerimizi ofis telefonumuz ve gsm numaramız olarak belirmeyi uygun bulduk. Fiyat almak için açacağınız bir telefon ve işin niteliği hakkında vereceğiniz birkaç bilgi ile hemen fiyat verilmektedir.

Yaptığımız işlerin aşamaları sitemizde ayrıntılı olarak anlatılmıştır. Merak ettikleriniz için sitemizde araştırma yapmanız yeterli olacaktır.

Ücretsiz keşif yaparak, taşıma hakkında ön bilgi verebiliriz, eşyalarınızın paketlenme işlemleri anlatılır ve son fiyat teklifimizi yaparız. Keşif aşamasında verdiğimiz son fiyatı beğenmemeniz durumunda'da hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Firmamız tamamen müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş, köklü ve profesyonel nakliye markasıdır.


Misyon

Bulunduğumuz zaman içerisinde firma profilimiz, her geçen gün yeni teknolojiler ve deneyimlerle kendini geliştirerek basamak basamak marka değerini oluşturmuştur.

Dünden bugüne, marka değerimizi attığımız adımlar ve müşteri ilişkilerimizle yükseltmeyi başardık. Özellikle taşıma işlerinde, hiçbir sorun yaşamadan, özenle verdiğimiz sözleri tutarak faaliyet alanlarımızı genişlettik.

Mutfak eşyalarının kolilenmesinden, modüler sistemlerin sökülüp montelenmesine kadar önemli sorumluluklar üstlendik ve piyano taşımacılığı dahil birçok taşıma hizmetlerini profesyonel ekibimizle birlikte vermekteyiz.

Firmamız taşıma işini sorunsuz yapar takdiri müşterilerine bırakır.


Vizyon

15 yıllık kuruluş geçmişimizde bu zamana kadar tamamladığımız hedeflerin yanında, teknolojinin ve rekabetin artması sonucu artık yeni hedef güncellemelerimiz ve tamamen yeni hedeflerimiz var.

Yakın gelecekte marka değerimizi korumak adına yaptığımız titiz çalışmalarla büyüttüğümüz hedefler arasına ihtiyaç duyulabilecek tüm taşımaya konu olan eşyaları sorunsuz nakliye ile tek adres olmayı aldık.

Samsun nakliyat fiyatları için tek adres lider karadeniz...

Ev Taşıma

Ev Taşıma

Ev taşıma hizmetlerinde firma olarak izlediğimiz yolEvde ücretsiz keşif yapılır.Eşyaların ne şekilde paketleme yapılması gerektiği anlatılır.Anlaşmaya bağlı olarak mutfak eşyaları dahil veya hariç olarak paketleme kolileme işlemleri başlar.Eşya sayısına göre kamyon ve kamyonet türü taşıma aracımıza ...

Daha Fazla
Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründe eşyalarınızı çizilmeden sağlam şekilde taşıma garantisi veriyoruz. Fiyatlarımızı şartlara göre en uygun şekilde belirliyoruz. Taşıma işlemi nereden nereye yapılacak ise kaçıncı kattan kaçıncı kata yapılacaksa, ne kadar eşya varsa, mutfak eşyalarının paketlenmesi kim tar...

Daha Fazla
Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Ofis taşıma işlerinde de ev taşımada olduğu kadar iddialıyız. Kısa zamanda, sorunsuz ve söz verdiğimiz gibi ofis taşıma hizmeti vermekteyiz. Ofis taşımada uygun fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ofis, dükkan ve çeşitleri iş yerleri için bizimle iletişime geçiniz.

Daha Fazla