0362 231 32 29
mail@samsunnakliyatfiyatlari.com

Nakliyat Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Nakliyat Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Evden eve nakliyat fiyatlarını etkileyen bazı unsurlardan bahsetmek istiyoruz. Öncelikle evden eve nakliyat şehir içi nakliyat ve şehir dışı nakliyat olarak değişmektedir. Genellikle şehir içi nakliya

Nakliyat Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Nakliyat Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Fiyatlandırma nasıl yapılmaktadır?

Evden eve nakliyat fiyatlarını etkileyen bazı unsurlardan bahsetmek istiyoruz.

Öncelikle evden eve nakliyat şehir içi nakliyat ve şehir dışı nakliyat olarak değişmektedir. Genellikle şehir içi nakliyat evden eve nakliyat olarak tanımlanırken, şehir dışı nakliyat şehirlerarası nakliyat veya ilden ile nakliyat olarak tanımlanmaktadır.

Evden eve nakliyat konusunda yükümlülüklerini iyi bilen firmamız, öncelikle eşya ve mekân ekspertizi konusunda ücret talep etmemektedir. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile müşteri içi rahat şekilde diğer firmaları da araştırma şansı bulabiliyorlar.

Fiyatlandırmamız ekspertiz sonrası kesinleşmektedir. Şehir içi evden eve nakliyat fiyatlandırmasında eksperimiz taşınacak ev veya mekânın (işyeri-ofis-dükkân vb.) Bulunduğu binaya göre, katına göre, asansörü olup olmadığına göre bakmaktadır. Sonra evdeki eşyaların miktarına ve yapısına bakar ve daha sonra aynı bilgileri taşıyacak yere göre hesaplayarak en uygun fiyat teklifini sunar.

Sunulan fiyat teklifinin uygun bulunması durumunda, nakliyat sigortası firmamız tarafından işlemleri başlatılır ve anlaşılan fiyata fazladan eklenmez. Ekspertiz ve sigorta için firmamız ayriyeten fiyat talebinde bulunmamaktadır.

İlden ile nakliyat fiyatlandırmasında da yolun km bazında uzunluğu hesaplanarak evden eve nakliyat fiyatına eklenmesiyle bulunur. Ayrıca asansörlü taşıma talebinde bulunmakta fiyat artışına sebep olmaktadır.

Piyano gibi taşıması çok sıkıntılı ve riski yüksek taşımaya konu olacak eşyalarda fiyat artışına sebep olmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için bizi yerimizde ziyaret ediniz ya da telefon aracılığa bilgi alınız ve ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanın. Samsun nakliyat fiyatları, Lider Karadeniz nakliyat markası altında hizmet vermektedir.


Bu Başlıklarıda İnceleyin
2374