Samsun Nakliyat
banner
banner

Nakliyat Fiyatlarının Belirlenmesi Bazı Hususlara Göre Yapılmaktadır. Ezbere Bir Fiyat Belirlemesi Söz Konusu Değildir. Öncelikle Belirtmek İsteriz ki Nakliyat Yapılacak İse Nakliyat Sigortası Yaptırma Zorunluluğu Var. Ancak Nakliyat Sigortasını Firma Olarak Biz Yapmaktayız, Bizim Yaptığımız Tüm Nakliyat İşlerinde Sigorta Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Yapılmaktadır.

Nakliyat Sigortası İle İlgili Bilgiyi Verdikten Sonra Fiyatlandırma Kriterlerimizden Bahsedelim;

Bir Ev Nakliyesinin Hızlı ve Profesyonel Şekilde Yapılabilmesi İçin, Taşıma İşlemini Yapacak Ekibin En Az 5-6 Kişiden Oluşması Gerekmektedir. Bu Genel Bilgiden Sonra, Taşınacak Eşyanın Niteliği, Miktarı ve Paketlenmesi Hususları Göz Önünde Bulundurularak En Uygun Fiyatı Belirliyoruz.

Mutfak Eşyası Kim Tarafından Paketlenecek, Eşya Miktarı Nedir, Taşınılan Ev ve Taşınılacak Ev Nerededir, Kaçıcı Katlardadır ve Asansör Mevcut Mudur Gibi Bilgiler Alındıktan Sonra, Ücretsiz Ekspertiz İle Kontrol Sağlandıktan Sonra Net Bir Fiyat Verilmektedir.

Taşıma İşini Firmamıza Verseniz de Vermeseniz de Evinizde Yapılan Keşif-Ekspertiz İşlemi Ücretsizdir.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri de Hemen Hemen Aynı Şekilde Hesaplanmaktadır. Sadece Gidilecek Yolun Km. Hesabı'da Dikkate Alınarak Hesaplama İşlemi Yapılır.

İşlerimizi İki Tarafında Haklarını Garanti Altına Almak Adına Sözleşmeli Bir Şekilde Yapıyoruz. Verdiğimiz Sözü Yerine Getirmek Firmamızın Hizmet Politikasıdır. Söylediğimiz Vakitte Geliriz ve Öngördüğümüz Sürede İşimizi Temiz Bir Şekilde Teslim Ederiz. Modüler Sistemlerin Sökülüp Takılması Bize Aittir. Evinizi İstediğiniz Şekilde Yerleştirip Onayınızı Alırız Ve Memnuniyetinizi Sağlayarak Referansınızı Kazanırız.

Bizlerden Duyduğunuz Memnuniyeti Eşinize Dostunuza Anlattığınız Taktirde Bizler Başarılı Bir İş Hizmeti Sunduğumuzu Düşünürüz. Müşteri Memnuniyeti Firma Politikamızdır, Bu Konuda Tereddüt Duymayınız.

Nakliyat Fiyatı Almak İçin Lütfen Bizi Arayınız.