Samsun Nakliyat
banner
banner

Merhabalar, Lider Karadeniz Nakliyat olarak tüm müşterilerimize en içten dileklerimizle teşekkür etmek istedik. Yaz sezonuna giriş yapmaya başladık ve eski müşterilerimizin bizi evden eve nakliyat alanında referans göstermeleri bizleri çok mutlu etti.Samsun Evden Eve Nakliyat

İstediğimiz müşteri çizgisine ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Bu zamana kadar, gerek internet reklamları, gerekse baskılı reklamlarımız ile edindiğimiz müşterilerimizin, referans olduğu kişiler ile yeni bir reklam kanalı açılmış oldu. Bu reklam alanı sadece güvene dayanan bir alan olduğu için çok mutluyuz.

Evden eve nakliyat'ın çok ciddi bir iş olduğunu artık herkesin anladığını görüyoruz. İnsanların canını sıkan ve zarara uğratan nakliyecilik anlayışı artık son bularak, devletin aldığı önlemlerle bizim gibi işini yasal ve düzgün yapanların çağı başlamış oldu.

Düşünün, eskiden taşınma işlerindeki sıkıntıları nasıl yaşadınız? Şimdi taşınma deyince insanların yürekleri hopluyor ve morelleri bozuluyor, neden?

Nakliyeci, hangi araç ile gelecek, tek seferde tüm eşyaları taşıyabilecek mi? Yoksa, küçük bir araç ile 3-5 sefer yaparak zaman kaybına ve eşya zarar görmesine neden olacak mı? Araç yolda kaza yaparsa sigorta söz konusu mu? Anlaşmaya aykırı hareket ederlerse hakkımı arayabileceğim sözleşme var mı? Eşyaları, kim paketleyecek, modüler sistemleri kim sökecek? Eşyalara zarar verilir mi? Soruları, akıllardaki öncelikli sorulardı.

Artık, Evden eve nakliyat alanında resmi taşıma belgeli kamyonlarımız, resmi belgeli sözleşmemiz ve eşya sigortamızla %100 güvenli taşıma garanti ediyoruz. Eşyalara zarar gelmemesi için yıllardır taşıma işi yapan alanında profesyonel ekibimiz ile birlikte, eşyaları vurmalara ve darplara karşı iyice paketliyoruz, aynı şekilde modüler sistemleri şarjlı matkap ile söküp paketliyoruz. Taşıma işlemi gerçekleştikten sonra, modüler sistemleri tekrar toparlıyoruz. Anlaşılan tarih ve saatte, taşıma işine başlıyor ve bitiriyoruz. Ayrıca, gerekli mekanlarda asansörlü taşımacılıkta yapıyoruz.

Tam anlamıyla, evden eve nakliyat işi artık insanlar için can sıkıcı bir durum değil, ücretsiz ekspertiz servisi ile belirlenen fiyat karşılığında, garantili taşıma için Lider Karadeniz Nakliyat var.