Samsun Nakliyat
banner
banner

Ne yazık ki nakliyat sektöründe istenilmeyen gelişmeler olmaktadır. Özellikle internet üzerinden yapılan araştırmalarda rekabetin önüne geçmek için kurnazlıklar yapılmaktadır. Biz Lider Karadeniz Nakliyat olarak rekabeti seviyoruz ve rekabetin gücüne inanıyoruz.Nakliyat Fiyatları Uyarı

Ancak, son zamanlarda özellikle internet üzerinden rekabeti doğru olmayan oluşumlarla kırmaya çalışan siteler tespit ettik. Farklı siteler gibi görünüp ancak aynı kişilere ait olan siteler bazı müşterilerimizin bize ulaşmasını engellemektedir.

Sitesine ve içeriğine güvenen sitelerin birbirleriyle yarıştığı ortam yok edilmiş ve google kuralları görmezden gelinerek çalışmalar yapılmıştır. Taşıma ruhsatı olmayan, Nakliyeci olmayan kişiler bile reklam vererek iş almakta ve sadece aracılık yaparak para kazanmaktadır.

Bu şekilde evden eve nakliyat yapan veya aracılık yapan kişiler, sektörün kalitesini düşürmektedir. Bu durum elbette düzelecek ve sitesi, site içeriği güçlü olan daima kazanacaktır. Ancak, müşterilerimizi uyarmak bizim görevimizdir.

Müşterilerimize açık uyarı;

İnternet üzerinden evden eve nakliyat kelimelerinde arama yaptığınızda siteleri iyi inceleyin, muhakkak firmanın sabit numarası var mı kontrol edin, mümkünse ofislerini ziyaret edin. Nakliyat sözleşmesi yapıyorlar mı, eşya sigortası yapıyorlar mı özellikle öğrenin. Taşımanın ayrıntılarını mutlaka sorun ve herşeyden önemlisi taşıma yetki belgesi var mı öğrenin. Ayrıca, firma yasal mı vergi levhası var mı öğrenin.

Samsun evden eve nakliyat için çekinmeden arayın bilgi alın.