Samsun Nakliyat
banner
banner

evden eve nakliyatEvden eve nakliyat sektöründe 16 yıldan bugüne dek sorunsuzca taşıma yapıyoruz. Aradan geçen yıllar tecrübe ve profesyonellik bakımından çok verimli geçti. Yılların vermiş olduğu bu deneyim, müşterimiz açısından çok önemlidir. Çünkü müşterilerimize, sorunsuz ev taşıma garantisi veriyoruz. Yaptığımız işler ve nakliyat sektöründe geride bıraktığımız 16 yıl en önemli referansımızdır.

Yaz ayı evden eve nakliyat sektörünün en hareketli olduğu aylardır. Bu mevsim özellikle memurlar açısından çalışma bölgelerinin değiştirilmesi yani tayinlerin çoğaldığı sezondur diyebiliriz. Bu gibi sebeplerden dolayı yaz aylarında ev taşıma en üst düzeyde olur.

Bu sezonda taşınacaklara "dikkat" diyoruz. Çünkü, nakliyat işini profesyonel yapmayan kişiler sadece organizasyon yetersizliğinden bile aldıkları işleri düzgün bir şekilde yerine getiremez ve mağdur olursunuz.

Profesyonel taşımacılık hizmeti için mutlaka araştırma yapın. Araştırmalarınızın en önemli bölümü ücretsiz keşif, resmi kayıtlı bir firma ve sözleşme-sigorta yükümlülüklerinin olup olmadığı olmalıdır.

Biz Lider Karadeniz Nakliyat markası ile hizmet veren bir profesyonel evden eve ve ilden ile nakliyat yapan bir firmayız. Kendi ofisimiz, araçlarımız, ekibimiz ve yasal belgelerimiz mevcuttur.

Ücretsiz keşif hizmeti verilir.
Yapılan keşif ile fiyatlandırma yapılır.
Nakliyat için zaman ayarlaması yapılır söz verilen zamanda taşıma başlar.
İlden ile nakliyatlarda eşya bekletilmesi için depolama hizmeti verilir.
Nakliyat sözleşmesi ile yapılan işin tanımı belgenir.
Yolda oluşabilecek kazalara karşı eşya sigortalaması yapılır.
Eşyalar kusursuz paketlenir.
Mobilyalar ekibimiz tarafından sökülür ve takılır.
Gerekli görüldüğü yerlerde taşıma asansörü hizmeti sağlanır.
Yeterli sayıda ve deneyimli ekip ile çalışma sağlanır.

Evden eve nakliyat ve ilden ile nakliyat firmaları arasında bizi tercih etmeniz için birçok neden var ve biz bunların en önemlililerini bu yazımızda sizlerle paylaştık. Bilgi almak ve ayrıntıları görüşmek için çekinmeden arayabilirsiniz.